В українських аеропортах на честь «кіборгів» зіграють військові оркестри

17 січня 2020, 10:14 | ID: 55203
В українських аеропортах на честь «кіборгів» зіграють військові оркестри В українських аеропортах на честь «кіборгів» зіграють військові оркестри

З метою вшанування подвигу Героїв, які самовіддано та мужньо боронили Донецький аеропорт, 20 січня 2020 року о 08:30 на території Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (термінал «D», третій поверх) відбудеться тематичне мистецьке дійство за участі Національного президентського оркестру та хору Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України.

Особливе місце у заході буде відведено композиції, яка виконуватиметься на унікальному музичному інструменті – «Дзвони війни», виготовленому у 2016 році з гільз 152-мм артилерійських снарядів.

Також 20 січня 2020 року відбудеться всеукраїнська акція в аеропортах та інших місцях масового скупчення людей ще у восьми обласних центрах: Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Харків, Чернігів.

Прохання до представників засобів масової інформації прибути завчасно, аби без затримки пройти пропускний режим та організувати висвітлення заходу.

Контактна особа: Анна Вержбицька, телефон 067-601-75-86.ОСТАННІ НОВИНИ