Раптова перевірка резервів показала відмінну навченість і боєготовність підрозділів

16 січня 2020, 12:14 | ID: 55186
Раптова перевірка резервів показала відмінну навченість і боєготовність підрозділів Раптова перевірка резервів показала відмінну навченість і боєготовність підрозділів Раптова перевірка резервів показала відмінну навченість і боєготовність підрозділів Раптова перевірка резервів показала відмінну навченість і боєготовність підрозділів Раптова перевірка резервів показала відмінну навченість і боєготовність підрозділів Раптова перевірка резервів показала відмінну навченість і боєготовність підрозділів

У районі відведення важкого озброєння оперативно-тактичного угрупування «Схід» операції Об'єднаних сил проведено раптову перевірку готовності протитанкових і танкових підрозділів.

Після отримання відповідного сигналу у штабах підрозділів приступили до планування дій з урахуванням змін обстановки, уточнення завдань, а також доведення прийнятих рішень до підлеглого особового складу.

- Вранці наш підрозділ здійснив марш до точки імовірного прориву противником оборони та розгорнувся на визначеному вогневому рубежі. Вже на місці екіпажі танків здійснили маскування техніки з подальшим виконанням визначеного командуванням тактичного маневрування, - повідомив командир танкового підрозділу В’ячеслав.

У свою чергу, завданням протитанкового резерву було під прикриттям ранкової темряви зайняти вигідний рубіж, і в подальшому виявити та умовно знищити танки противника керованими ракетами.

- У ході перевірки наш підрозділ відпрацював висування на позиції, підготовку до застосування та знищення ворожих цілей із застосуванням протитанкових ракетних комплексів «Стугна-П», - повідомив командир протитанкового дивізіону Володимир.

За словами офіцера, розрахунки ПТРК «Стугна-П», знаходячись за кілька кілометрів від лінії зіткнення, постійно вдосконалюють до дрібниць навички щодо відпрацювання алгоритму дій до застосування протитанкових ракетних комплексів проти броньованих цілей противника.

- Раптова перевірка бойової готовності показала, що підрозділи навчені, підготовлені та спроможні виконати у разі прориву збройними формуваннями Російської Федерації нашої оборони, бойове завдання зі знищення противника, - наголосив офіцер штабу командування оперативно-тактичного угрупування «Схід».

По завершенні маневрів підрозділи, що підлягали перевірці повернулися до визначених місць відведення важкого озброєння.

Пресцентр ООСОСТАННІ НОВИНИ
При евакуації тіла загиблого героя та пораненого воїна було вбито військового медика

26 хвилин тому

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 13 липня 2020 року

3 години тому

На базі навчально-тренувального центру ССО відбулись змагання на кращу групу спецпризначення Сил спеціальних операцій ЗС України у 2020 році

5 годин тому

В Національному університеті оборони України розпочала роботу комісія Головної інспекції Міністерства оборони України

6 годин тому

Президент присвоїв звання Героя України Тарасу Матвіїву, який загинув на Донбасі

8 годин тому

Щоденне зведення пресслужби Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил

9 годин тому

Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 13 липня

Сьогодні у 11:32