Подвиг Героїв ніколи не буде забутий! В Міноборони вшанували Українських захисників

16 січня 2020, 10:30 | ID: 55184
Подвиг Героїв ніколи не буде забутий! В Міноборони вшанували Українських захисників Подвиг Героїв ніколи не буде забутий! В Міноборони вшанували Українських захисників Подвиг Героїв ніколи не буде забутий! В Міноборони вшанували Українських захисників Подвиг Героїв ніколи не буде забутий! В Міноборони вшанували Українських захисників Подвиг Героїв ніколи не буде забутий! В Міноборони вшанували Українських захисників Подвиг Героїв ніколи не буде забутий! В Міноборони вшанували Українських захисників Подвиг Героїв ніколи не буде забутий! В Міноборони вшанували Українських захисників Подвиг Героїв ніколи не буде забутий! В Міноборони вшанували Українських захисників

Сьогодні, 16 січня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У заході взяли участь рідні українських Героїв, представники керівного складу Міноборони та Генерального штабу Збройних Сил України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, ліцеїсти Київського військового ліцею ім. Івана Богуна, військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав сім разів…

У цей день в 2015 році віддали життя, захищаючи Україну від російського агресора:

Капітан 1 рангу ОЛЕФІРЕНКО Юрій Борисович.

Старший сержант ШТАНСЬКИЙ Микола Миколайович.

Старший солдат ТИГНЯН Володимир Олександрович.

Солдат БОСИЙ Олександр Любомирович.

Солдат КАРАКУЛА Віталій Олександрович.

Солдат СЛОБОЖЕНКО Сергій Володимирович.

Солдат СУСЛОПАРОВ Олександр Олександрович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот – один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.