Обговорення Візії розвитку ЗС України дозволить конкретизувати Стратегію воєнної безпеки та Стратегічний оборонний бюлетень

13 січня 2020, 10:11 | ID: 55121
Обговорення Візії розвитку ЗС України дозволить конкретизувати Стратегію воєнної безпеки та Стратегічний оборонний бюлетень

14 січня у Брюсселі відбудуться засідання Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів у форматі країн – контрибуторів КФОР та Місії НАТО в Афганістані «Рішуча підтримка».

Окрім участі у цих заходах, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України матиме двосторонні зустрічі із своїми колегами з країн стратегічних партнерів України. Під зустрічей відбудеться обговорення перспектив військового співробітництва, спрямованого на набуття Збройними Силами України оперативних спроможностей, необхідних для адекватного реагування на можливу ескалацію збройної агресії РФ проти України.

Також планується дискусія з питань продовження реформи Збройних Сил України у контексті досягнення військових критеріїв членства в Альянсі.

У зв’язку із цим, Генеральним штабом Збройних Сил України було оприлюднено позиційні матеріали щодо Візії розвитку Збройних Сил України на середньострокову перспективу. Їх обговорення у широкому форматі дозволить конкретизувати положення Стратегії воєнної безпеки України та Стратегічного оборонного бюлетеня України, які наразі розробляються у Міністерстві оборони та Генеральному штабі Збройних Сил України.

Після завершення опрацювання, Стратегія воєнної безпеки та Стратегічний оборонний бюлетень будуть винесені на розгляд Ради національної безпеки і оборони України та затвердження Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України.

Візія Генерального штабу ЗС України щодо розвитку Збройних Сил України на найближчі 10 років