Міноборони змінює підхід до процесів забезпечення житлом військовослужбовців

13 січня 2020, 16:14 | ID: 55130
Міноборони змінює підхід до процесів забезпечення житлом військовослужбовців

Наразі триває систематизація відомостей про наявний відомчий житловий фонд для переведення їх обліку та видачі в електронну форму. На час запровадження нового механізму тимчасово обмежено виключення житла з числа службового.  

Представлена наприкінці минулого року Міністром оборони Андрієм Загороднюком Програма трансформації Міністерства оборони та Збройних Сил України передбачає впровадження комплексного підходу до забезпечення житлом військовослужбовців та членів їх сімей.

Так, процес його розподілу повинен мінімізувати корупційні ризики та бути прозорим на всіх етапах, спрямованим на справедливу реалізацію прав військовослужбовців.

Першим кроком у цьому напрямку є переведення усього обліку житла і його видачі в електронну централізовану форму. Наразі вже оприлюднено відкриті квартирні списки. Також розпочато формування єдиного земельно-об’єктного банку відомства та фонду штатно-посадового житла для проживання військовослужбовців протягом служби.

На період впровадження практичного етапу систематизації відомостей про наявне відомче житло, уніфікації та переведення процесів його видачі в онлайн, тимчасово обмежено виключення житлових приміщень із числа службового житла. Після запуску прозорого механізму, процес «розслужеблювання» буде поновлено.