Андрій Загороднюк привітав воїнів з Днем Збройних Сил України безпосередньо в районі ООС та у Харківському шпиталі

07 грудня 2019, 15:22 | ID: 54547
Андрій Загороднюк привітав воїнів з Днем Збройних Сил України безпосередньо в районі ООС та у Харківському шпиталі Андрій Загороднюк привітав воїнів з Днем Збройних Сил України безпосередньо в районі ООС та у Харківському шпиталі Андрій Загороднюк привітав воїнів з Днем Збройних Сил України безпосередньо в районі ООС та у Харківському шпиталі Андрій Загороднюк привітав воїнів з Днем Збройних Сил України безпосередньо в районі ООС та у Харківському шпиталі Андрій Загороднюк привітав воїнів з Днем Збройних Сил України безпосередньо в районі ООС та у Харківському шпиталі Андрій Загороднюк привітав воїнів з Днем Збройних Сил України безпосередньо в районі ООС та у Харківському шпиталі Андрій Загороднюк привітав воїнів з Днем Збройних Сил України безпосередньо в районі ООС та у Харківському шпиталі Андрій Загороднюк привітав воїнів з Днем Збройних Сил України безпосередньо в районі ООС та у Харківському шпиталі Андрій Загороднюк привітав воїнів з Днем Збройних Сил України безпосередньо в районі ООС та у Харківському шпиталі Андрій Загороднюк привітав воїнів з Днем Збройних Сил України безпосередньо в районі ООС та у Харківському шпиталі Андрій Загороднюк привітав воїнів з Днем Збройних Сил України безпосередньо в районі ООС та у Харківському шпиталі Андрій Загороднюк привітав воїнів з Днем Збройних Сил України безпосередньо в районі ООС та у Харківському шпиталі

Вчора, 6 грудня, День Збройних Сил України Міністр оборони Андрій Загороднюк провів на фронті.

— Там, де мав би його провести Міністр оборони України. У колі військових. Людей, яким небайдуже майбутнє нашої України, — зазначив очільник оборонного відомства.

Під час спілкування з командирами та воїнами його цікавило буквально все: від забезпечення до морального духу солдат.

— Нам є над чим працювати, — зауважив Андрій Загороднюк.

У 128-й окремій гірсько-штурмовій бригаді воїни подарували Міністру оборони Прапор.

— Цей стяг я обов’язково вивішу в своєму кабінеті. На знак поваги до тих, хто дає українцям мирне небо, — наголосив Андрій Загороднюк.

З району проведення операції Об’єднаних сил Міністр оборони відбув до Харкова та відвідав Військово-медичний клінічний центр Північного регіону, щоби підтримати наших поранених бійців.

Очільник оборонного відомства поспілкувався з медично-лікарським персоналом та воїнами, які перебувають на лікуванні та реабілітації у медичному закладі. Поцікавився чи всього вистачає для надання кваліфікованої медичної допомоги.

Андрій Загороднюк подякував армійцям за їх мужність та жертовність, зазначивши, що героїчні вчинки та подвиги сучасних захисників України є яскравим прикладом для наслідування наступним поколінням. Він побажав воїнам скорішого одужання та з нагоди Дня Збройних Сил України вручив пораненим воїнам відомчі нагороди та грошові сертифікати.

Окрім поранених захисників України Міністр оборони нагородив кращих фахівців з числа лікарсько-сестринського персоналу медичного закладу. Міністр оборони відзначив високий рівень медичної допомоги яка надається військовослужбовцям.

— На жаль війна й досі триває і ми все ще втрачаємо кращих синів та дочок України, — наголосив у своєму зверненні до військових лікарів Андрій Загороднюк. — Ваш внесок у майбутнє нашої держави безцінний, ви щодня рятуєте життя наших воїнів, завжди будучи поряд з ними. Дякую вам за вашу невтомну працю та віддане служіння українському народу!

Коротко підсумовуючи роботу Міністр оборони підкреслив, що кожна така поїздка — це можливість вийти за межу «кабінетів і паперів».

— Мій обов’язок — не тільки реформувати оборонне відомство, а ще й дослухатися до наших солдатів. Завдяки яким ми і маємо можливість працювати у мирних містах і робити наше життя кращим. Працюємо! — зазначив Міністр оборони України Андрій Загороднюк.