У Національному університеті оборони України відбулись урочисті заходи з нагоди 28-ої річниці Збройних Сил України

06 грудня 2019, 11:05 | ID: 54520
У Національному університеті оборони України відбулись урочисті заходи з нагоди 28-ої річниці Збройних Сил України У Національному університеті оборони України відбулись урочисті заходи з нагоди 28-ої річниці Збройних Сил України У Національному університеті оборони України відбулись урочисті заходи з нагоди 28-ої річниці Збройних Сил України У Національному університеті оборони України відбулись урочисті заходи з нагоди 28-ої річниці Збройних Сил України У Національному університеті оборони України відбулись урочисті заходи з нагоди 28-ої річниці Збройних Сил України У Національному університеті оборони України відбулись урочисті заходи з нагоди 28-ої річниці Збройних Сил України У Національному університеті оборони України відбулись урочисті заходи з нагоди 28-ої річниці Збройних Сил України У Національному університеті оборони України відбулись урочисті заходи з нагоди 28-ої річниці Збройних Сил України У Національному університеті оборони України відбулись урочисті заходи з нагоди 28-ої річниці Збройних Сил України У Національному університеті оборони України відбулись урочисті заходи з нагоди 28-ої річниці Збройних Сил України У Національному університеті оборони України відбулись урочисті заходи з нагоди 28-ої річниці Збройних Сил України

Напередодні Дня Збройних Сил України на урочисте зібрання до Національного університету оборони України імені Івана Черняховського прибули перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак, заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, керівництво Солом'янської та Десняської районних державних адміністрацій столиці, представники ветеранських, громадських організацій, духовенства.

– Сьогодні впевнено можна стверджувати, що Україна має обов’язковий атрибут своєї державності – національні Збройні Сили, які з честю виконують свій конституційний обов’язок. Національний університет оборони України, у свою чергу, продовжує впроваджувати нові якісні зміни у зміст та організацію освітнього процесу, наукової діяльності, навчально-матеріальної бази з урахуванням набутого Збройними Силами бойового досвіду. Вітаю всіх з 28-ою річницею Збройних Сил України. З нагоди свята висловлюю щиру подяку багаточисельному колективу університету за сумлінне виконання своїх обов’язків, – наголосив перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак.

За традицією присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих офіцерів, які загинули, відстоюючи територіальну цілісність України, мир і спокій її громадян. Від Вченої Ради та особового складу університету поклали квіти до пам’ятної стели “Захиснику Вітчизни”.

Під час урочистостей поважні гості звернулися до колективу НУОУ зі словами подяки та найкращими побажання з нагоди чергової річниці Збройних Сил України. Привітальні слова супроводжувались врученням особовому складу університету заохочень від Міністра оборони України, начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, а також шановних гостей свята.

Наприкінці урочистого дійства присутнім подарував яскраві танцювальні, музичні, вокальні номери запрошений на свято творчий колектив Деснянського району міста Києва.

Пресслужба Національного університету оборони України імені Івана Черняховського