Вісім разів пролунав Дзвін Пам'яті в Міноборони, вшановуючи загиблих захисників

05 грудня 2019, 11:29 | ID: 54489

Сьогодні, 5 грудня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У заході взяли участь родичі загиблих воїнів, представники керівництва Міністерства оборони, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України та військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав вісім разів...

Цього дня у 2014 році внаслідок збройної агресії РФ загинули:

Солдат ЖЕРЕБЦОВ Володимир Володимирович.

Солдат КАПІТОНЕНКО Євген Миколайович.

Молодший сержант МИХАЙЛЕНКО Андрій Петрович.

Старший солдат НІТЧЕНКО Роман Федорович.

Майор РИБЧЕНКО Сергій Володимирович.

Солдат ШИЛОВ Сергій Володимирович.

У 2016 році віддали життя, захищаючи Україну

Солдат ПОКИДЧЕНКО Михайло Юрійович.

Старший солдат МЕЛЬНИК Віктор Анатолійович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!

Довідка.Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.