Як отримати військову освіту в галузі ІТ-технологій майбутнім абітурієнтам розповіли у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації

01 грудня 2019, 16:31 | ID: 54412
Як отримати військову освіту в галузі ІТ-технологій майбутнім абітурієнтам розповіли у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації Як отримати військову освіту в галузі ІТ-технологій майбутнім абітурієнтам розповіли у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації Як отримати військову освіту в галузі ІТ-технологій майбутнім абітурієнтам розповіли у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації Як отримати військову освіту в галузі ІТ-технологій майбутнім абітурієнтам розповіли у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації Як отримати військову освіту в галузі ІТ-технологій майбутнім абітурієнтам розповіли у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації Як отримати військову освіту в галузі ІТ-технологій майбутнім абітурієнтам розповіли у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації

Вже традиційно, щомісяця Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проводить День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та всіх бажаючих киян і гостей міста.

От і цього разу старшокласники та їхні батьки поспілкувалися з керівництвом інституту і курсантами, відвідали кафедри, навчальні аудиторії і казармені приміщення, сучасний електронний тир. У їдальні вишу на гостей чекав солодкий перекус та можливість дізнатися про харчування за каталогом продуктів.

Найбільше зацікавлення у присутніх викликала виставка зброї, засобів зв’язку та курсантських досягнень.

Після огляду матеріально-технічної бази майбутнім абітурієнтам запропонували пройти тест на професію «програміст».

Правила прийому до військового вищу тепер інші. Відтепер обов’язковими для всіх спеціальностей є українська мова та література. Далі, залежно від спеціальності, абітурієнти повинні складати математику, фізику, іноземну мову, географію, хімію, біологію тощо.

Майбутні абітурієнти переконалися, що ВІТІ сповідує філософію військових лідерів, переможців, тому чимало з них за підсумками відвідин висловили бажання вступати до цього вишу.

Інформаційне агентство Міноборони