З місця, яке ти не побачиш, пролунає звук, який ти не почуєш...

30 листопада 2019, 16:32 | ID: 54405
З місця, яке ти не побачиш, пролунає звук, який ти не почуєш... З місця, яке ти не побачиш, пролунає звук, який ти не почуєш... З місця, яке ти не побачиш, пролунає звук, який ти не почуєш... З місця, яке ти не побачиш, пролунає звук, який ти не почуєш... З місця, яке ти не побачиш, пролунає звук, який ти не почуєш... З місця, яке ти не побачиш, пролунає звук, який ти не почуєш... З місця, яке ти не побачиш, пролунає звук, який ти не почуєш... З місця, яке ти не побачиш, пролунає звук, який ти не почуєш... З місця, яке ти не побачиш, пролунає звук, який ти не почуєш...

Снайпер — одна з найбільш елітних військових професій. І в дощ, і в сніг, і в спеку, він бачить більше ніж інші, залишаючись при цьому непоміченим. Добре замаскований снайпер може годинами нерухомо чекати на влучну нагоду щоб уразити ціль.

Кожен його постріл та крок є виваженим, прорахованим до дрібниць. У його роботі найважливіше звести нанівець майже всі сили, які діють на кулю за для того, щоб кожен постріл був влучнішим. І вже тоді, з місця, яке ти не побачиш, пролунає звук, який ти не почуєш...

— Для того, щоб стати снайпером, необхідно знати і вміти застосовувати на практиці основні принципи влучної стрільби, які включають прицілювання, положення для стрільби, жим спускового гачка, установку прицілу, облік погодних факторів і приведення зброї до нормального бою, — зазначає начальник школи снайперів навчального центру ДШВ.

Нині, на загальновійськовому полігоні Десантно-штурмових військ, тривають планові заняття з бойової підготовки снайперів-десантників.

Майстри дальнього бою під керівництвом досвідчених інструкторів зі снайперської справи удосконалюють теоретичні та практичні навички, зокрема, виконують прийоми та способи ведення вогню із сучасних снайперських гвинтівок.

Пресслужба командування Десантно-штурмових військ ЗС України