Міністр оборони України взяв участь у панельній дискусії та провів низку робочих зустрічей в рамках безпекового форуму у Канаді

24 листопада 2019, 14:21 | ID: 54244
Міністр оборони України взяв участь у панельній дискусії та провів низку робочих зустрічей в рамках безпекового форуму у Канаді Міністр оборони України взяв участь у панельній дискусії та провів низку робочих зустрічей в рамках безпекового форуму у Канаді Міністр оборони України взяв участь у панельній дискусії та провів низку робочих зустрічей в рамках безпекового форуму у Канаді Міністр оборони України взяв участь у панельній дискусії та провів низку робочих зустрічей в рамках безпекового форуму у Канаді Міністр оборони України взяв участь у панельній дискусії та провів низку робочих зустрічей в рамках безпекового форуму у Канаді Міністр оборони України взяв участь у панельній дискусії та провів низку робочих зустрічей в рамках безпекового форуму у Канаді

Делегація Міністерства оборони України на чолі з міністром Андрієм Загороднюком взяла участь у щорічному Міжнародному безпековому форумі у Галіфаксі.

В рамках заходу глава військового відомства України провів низку двосторонніх зустрічей, поспілкувався зі світовими лідерами думок та українською громадою в Канаді.

Під час зустрічей українського міністра, зокрема, з начальником штабу оборони збройних сил Канади генералом Джонатаном  Венсом, командувачем сил спеціальних операцій збройних сил Канади  генерал-майором Пітером Дейвом та колишнім головою Комітету з питань національної безпеки та оборони канадського парламенту Стівеном Ф’юром було висловлено щиру подяку за допомогу у військово-технічній сфері та підтримку позиції Украйни на міжнародній арені. Обговорювався хід реформ в українській оборонній галузі та курс на впровадження стандартів НАТО в Україні.

Виступаючи у панельній дискусії з тематики гібридного впливу та кіберзагроз Андрій Загороднюк наголосив на тому, що на сьогодні Україна є країною, яка не лише протистоїть збройній агресії,  а фактично стала й "полем битви” і постійно відбиває атаки - як в інформаційному, так і в кібернетичному просторі.

- Ми постійно вчимося, багато чого знаємо і  розуміємо. Ми вже навчилися відбивати такі атаки, але простір постійно розвивається, спонукаючи нас діяти набагато активніше, - зазначив Андрій Загороднюк. – Сьогодні багато країн інвестують в розвиток кібернетичного напряму, але, нажаль, ми ніколи не будемо діяти швидше ніж ті, хто цілеспрямовано розробляє нові форми ведення інформаційних і кібернетичних війн. Тому єдиним можливим фактором спротиву є загальні зусилля країн, а також людей, які в них проживають, протистояти таким викликам”.

На думку Міністра, це має викладатися у школах, аби змалечку навчати населення, як відрізняти правду від неправди, як перевіряти інформацію і дотримуватися “цифрової гігієни”. У якості прикладу Андрій Загороднюк навів досвід Бельгії, де наразі школярі проходять такі уроки і навчаються орієнтуватися в інформаційних потоках. Міністр оборони України підкреслив, що подібні приклади мають стати загальним підходом та однією зі складових загальної культури людей.