В Національному університеті оборони України розпочалося міжнародне бригадне командно-штабне навчання за стандартами НАТО

11 листопада 2019, 17:26 | ID: 53910
В Національному університеті оборони України розпочалося міжнародне бригадне командно-штабне навчання за стандартами НАТО В Національному університеті оборони України розпочалося міжнародне бригадне командно-штабне навчання за стандартами НАТО В Національному університеті оборони України розпочалося міжнародне бригадне командно-штабне навчання за стандартами НАТО В Національному університеті оборони України розпочалося міжнародне бригадне командно-штабне навчання за стандартами НАТО В Національному університеті оборони України розпочалося міжнародне бригадне командно-штабне навчання за стандартами НАТО В Національному університеті оборони України розпочалося міжнародне бригадне командно-штабне навчання за стандартами НАТО В Національному університеті оборони України розпочалося міжнародне бригадне командно-штабне навчання за стандартами НАТО В Національному університеті оборони України розпочалося міжнародне бригадне командно-штабне навчання за стандартами НАТО

З 11 по 14 листопада на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проходитиме міжнародне бригадне командно-штабне навчання за стандартами НАТО за участю близько 100 офіцерів ‒ слухачів командно-штабного інституту застосування військ (сил) НУОУ, а також  слухачів та інструкторів командно-штабного курсу Литовської військової академії імені генерала Йонаса Жямайтіса.

Слід зазначити, що спільні командно-штабні навчання із залученням слухачів від України та Литви проводяться в Університеті вже третій рік поспіль.

На вступному брифінгу для учасників КШН від імені командування Національного університету іноземних гостей привітав заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан.

- Мені дуже приємно, що наша взаємодія в рамках КШН перетворюється на добру традицію. Сподіваюся, що цей захід матиме користь для слухачів як Національного університету оборони України, так й командно-штабного курсу Литовської військової академії. Головне завдання – продовжити нашу співпрацю в освітньому форматі, - зазначив   заступник начальника університету.

В ході брифінгу офіцерів командно-штабного курсу Литовської військової академії, в якій наразі навчаються й військовослужбовці з Латвії, Литви, Естонії, Грузії та Молдови, поінформували про сучасний стан та завдання Збройних Сил України.

Протягом тижня в ході КШН слухачі українського та литовського військових навчальних закладів відпрацьовуватимуть питання планування дій та управління підрозділами під час виконання бойових завдань на базі Центру імітаційного моделювання НУОУ. 

Пресслужба Національного університету оборони України імені Івана ЧерняховськогоОСТАННІ НОВИНИ
При евакуації тіла загиблого героя та пораненого воїна було вбито військового медика

4 години тому

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 13 липня 2020 року

7 годин тому

На базі навчально-тренувального центру ССО відбулись змагання на кращу групу спецпризначення Сил спеціальних операцій ЗС України у 2020 році

8 годин тому

В Національному університеті оборони України розпочала роботу комісія Головної інспекції Міністерства оборони України

9 годин тому

Президент присвоїв звання Героя України Тарасу Матвіїву, який загинув на Донбасі

Вчора в 13:05

Щоденне зведення пресслужби Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил

Вчора в 12:35

Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 13 липня

Вчора в 11:32