У Києві вшанували пам’ять загиблих у військових конфліктах

11 листопада 2019, 17:15 | ID: 53909
У Києві вшанували пам’ять загиблих у військових конфліктах У Києві вшанували пам’ять загиблих у військових конфліктах У Києві вшанували пам’ять загиблих у військових конфліктах У Києві вшанували пам’ять загиблих у військових конфліктах У Києві вшанували пам’ять загиблих у військових конфліктах У Києві вшанували пам’ять загиблих у військових конфліктах У Києві вшанували пам’ять загиблих у військових конфліктах

Сьогодні у Києві пройшла урочиста церемонія з нагоди Дня Пам’яті полеглих, який традиційно відзначають у країнах Британської Співдружності 11 листопада в день закінчення Першої світової війни.

Представники іноземних посольств, Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України вшанували полеглих воїнів хвилиною мовчання й поклали вінки та квіти до могили Невідомого солдата в Парку Вічної слави на печерських пагорбах. Також пролунали вірші від учасників та молитва за полеглими у війнах.

– Сьогодні особливий день для Сполученого Королівства Британії та країн Співдружності. Ми відзначаємо чергову річницю завершення Першої світової війни. Утім, значення цього дня набагато глибше і ширше. Ми віддаємо шану всім воїнам, які загинули у війнах і конфліктах у минулому та сучасній історії. Україна теж переживає конфлікт з агресивним сусідом та платить найвищу ціну за свою незалежність. Ми підтримуємо Україну та прагнення її народу побудувати безпечне, мирне й заможне майбутнє, – наголосила у виступі Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс.

Символом вшанування пам’яті є квітка маку, яку учасники заходу прикріпили на одязі.

Олег Сушинський, Інформагентство Міноборони АрміяInform