У Чернігові відкрилась фотовиставка, яка розповідає про життя, війну і людину в погонах

08 листопада 2019, 15:57 | ID: 53835
У Чернігові відкрилась фотовиставка, яка розповідає про життя, війну і людину в погонах У Чернігові відкрилась фотовиставка, яка розповідає про життя, війну і людину в погонах У Чернігові відкрилась фотовиставка, яка розповідає про життя, війну і людину в погонах У Чернігові відкрилась фотовиставка, яка розповідає про життя, війну і людину в погонах У Чернігові відкрилась фотовиставка, яка розповідає про життя, війну і людину в погонах У Чернігові відкрилась фотовиставка, яка розповідає про життя, війну і людину в погонах У Чернігові відкрилась фотовиставка, яка розповідає про життя, війну і людину в погонах У Чернігові відкрилась фотовиставка, яка розповідає про життя, війну і людину в погонах У Чернігові відкрилась фотовиставка, яка розповідає про життя, війну і людину в погонах У Чернігові відкрилась фотовиставка, яка розповідає про життя, війну і людину в погонах

У Чернігівському обласному молодіжному центрі для всіх охочих діє фотовиставка робіт військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС. Палітра світлин дуже велика, вона охоплює воєнне життя військових, бойове навчання на полігонах, будні на передовій і урочисті миті, портрети воїнів і навіть пухнастих «побратимів», які допомагають військовим долати труднощі фронтового життя.

Усі ці світлини — переможці фотоконкурсу на приз командувача оперативного командування «Північ». Загалом під час проведення конкурсу було розглянуто декілька сотень робіт близько сорока авторів.

Під час відкриття фотовиставки присутні мали можливість поспілкуватися з авторами світлин — переможцями конкурсу. Всі призери були заохоченні командуванням подяками та цінними подарунками.

Зокрема Призом командувача оперативного командування «Північ» було нагороджено пресофіцера Олега Калашникова. Кращими у номінаціях визнали роботи Олексія Тригуба, Владислава Лесина, Інни Дуднік, Володимира Лукіна, Віталія Струтинського, Анни Добробатько, Вадима Дубковського. А військовий психолог Світлана Губарєва здобула Приз глядацьких симпатій за світлину «Козак і захисниця».

Нині з роботами конкурсантів мають нагоду познайомитися містяни і гості Чернігова, школярі й студенти, військовослужбовці гарнізону.

Цінність світлин полягає у тому, що вони виконані безпосередніми учасниками відображених подій, які й нині захищають нашу країну від ворога на передовій.

Інформагентство Міноборони АрміяInform