Офіцери та працівники Міноборони взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності

08 листопада 2019, 14:45 | ID: 53832
Офіцери та працівники Міноборони взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності Офіцери та працівники Міноборони взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності Офіцери та працівники Міноборони взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності Офіцери та працівники Міноборони взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності Офіцери та працівники Міноборони взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності Офіцери та працівники Міноборони взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності Офіцери та працівники Міноборони взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності Офіцери та працівники Міноборони взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності Офіцери та працівники Міноборони взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності Офіцери та працівники Міноборони взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності Офіцери та працівники Міноборони взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності Офіцери та працівники Міноборони взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності

Сьогодні, 8 листопада, у День української писемності та мови, офіцери та працівники Міністерства оборони України взяли участь у 19-му Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.

Об 11.20 у приміщенні Великої зали оборонного відомства зазвучав голосвідомого мовознавця, автора підручників і посібників з української мови та літератури Олександра Авраменка, який складає текст диктанту останні 13 років.

Цьогоріч автор вніс до тексту декілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису. То ж кожен охочий, хто виявив бажання перевірити свої знання з української мови під час радіодиктанту, мав нагоду вже через 15 хвилин після його написання перевірити свої помилки.

Довідка. Всеукраїнський радіодиктант національної єдності проводиться щорічно, починаючи з 2000 року. З того часу, щороку слухачі можуть взяти участь у його написанні та з'ясувати, наскільки добре вони знають українську мову.

Нагадаємо, День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.