Міноборони співпрацює з НАБУ по справі щодо закупівлі в минулі роки озброєння та військової техніки

08 листопада 2019, 19:20 | ID: 53840
Міноборони співпрацює з НАБУ по справі щодо закупівлі в минулі роки озброєння та військової техніки Міноборони співпрацює з НАБУ по справі щодо закупівлі в минулі роки озброєння та військової техніки Міноборони співпрацює з НАБУ по справі щодо закупівлі в минулі роки озброєння та військової техніки

Міністерством оборони України надається всебічне сприяння розслідуванню, яке проводить Національне антикорупційне бюро України за фактами закупівлі в минулі роки озброєння та військової техніки для потреб Збройних Сил України.

Так сьогодні, 08 листопада, в одному зі структурних підрозділів оборонного відомства детективами НАБУ було вилучено для перевірки близько 15 томів документів.

Як повідомив пресслужбі Міноборони України старший детектив НАБУ, наразі бюро вивчає обставини внесення до державного оборонного замовлення вантажних автомобілів та ціноутворення на зазначену продукцію.

Зокрема, триває перевірка обґрунтованості закупівлі в 2015-2019 роках санітарних автомобілів “Богдан-2251” та вантажних автомобілів “МАЗ-5316” і “МАЗ-6317”. В рамках провадження з’ясовуються причини щорічного зростання на 30 відсотків ціни на ці автомобілі, а також законність та підстави укладання додаткових угод, які збільшували їхню вартість.

Очікується, що група детективів-аудиторів НАБУ працюватиме в Міноборони щонайменше два місяці.