Міноборони вживає невідкладних заходів з метою мінімізації наслідків аварійної ситуації з подачею води в населені пункти Черкаське та Гвардійське

07 листопада 2019, 16:48 | ID: 53805
Міноборони вживає невідкладних заходів з метою мінімізації наслідків аварійної ситуації з подачею води в населені пункти Черкаське та Гвардійське

Квартирно-експлуатаційними органами Збройних Сил України вживаються необхідні заходи з метою мінімізації наслідків аварійної ситуації та перебоїв з подачею води, що сталися на Дніпропетровщині через зношеність мереж водопостачання комунального підприємства “Райводоканал” Новомосковського району.

Для безперебійної роботи котелень Черкаського гарнізону та створення резервного запасу води на випадок аварійної ситуації на водогоні квартирно-експлуатаційним відділом м. Дніпро підготовлено до роботи 17 свердловин для забезпечення технічною водою, ще одна готується до введення.

Так, 8 свердловин продуктивністю до 90 м. куб. на годину підготовлено в смт. Черкаське (2 – для забезпечення роботи котелень (відновлені у 2018 році), 4 свердловини – для потреб житлового фонду, 1 свердловина – для госпіталю, 1 свердловина – для потреб військової частини та 2 – для наметових містечок на полігоні).

В смт. Гвардійське підготовлено 9 свердловин, продуктивність яких становить до 60 м. куб. на годину (6 свердловин – для однієї з військових частин, 3 – для потреб житлового фонду).

Крім того, для забезпечення роботи при аварійних відключеннях водопостачання котельні у військовому містечку № 4 смт. Гвардійське, з 5 листопада розпочалися роботи з буріння та обладнання свердловини очікуваною продуктивністю до 15 м. куб. на годину, глибиною до 45 м/п. Зазначені роботи профінансовані повністю, завершити їх планується до вихідних.

З метою покращення ситуації із забезпеченням водопостачання військових частин Черкаського гарнізону та мешканців селищ міського типу Гвардійське та Черкаське Головним квартирно-експлуатаційним управлінням Збройних Сил України у жовтні 2019 року направлено звернення до Кабінету Міністрів України та голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації щодо виділення фінансового ресурсу та проведення ремонтних робіт на аварійних ділянках водогону КП “Райводоканал”.

Довідково. Водопостачання військових частин Черкаського гарнізону та мешканців населеного пункту смт Гвардійське Дніпропетровської області забезпечується від водогону комунального підприєства “Райводоканал” Новомосковського району. З 01 січня 2013 року з усіма мешканцями населеного пункту укладено прямі договори з КП “Райводоканал” на послуги з водопостачання та водовідведення.