На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників

22 жовтня 2019, 16:34 | ID: 53370
На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників

Військовослужбовці 30-ої окремої механізованої бригади ім.князя Костянтина Острозького повернувшись з району проведення ООС заселилися в гуртожитки нового зразка.

Зазначимо, що кожен гуртожиток розрахований на 125 осіб. Будівля має систему блочного типу — дві кімнати із загальним санвузлом, в кожній кімнаті проживає п’ять осіб.

Кімнати обладнані новими меблями, побутовою технікою та сантехнічним обладнанням. На кожному поверсі розташована загальна кухня. В кімнатах є все необхідне, що потрібно для комфортного проживання військовослужбовців.

Слід зазначити, що на території бригади триває будівництво ще трьох гуртожитків поліпшеного планування.