На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників

22 жовтня 2019, 16:34 | ID: 53370
На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників На Житомирщині завершилося будівництво двох гуртожитків нового зразка для військовослужбовців-контрактників

Військовослужбовці 30-ої окремої механізованої бригади ім.князя Костянтина Острозького повернувшись з району проведення ООС заселилися в гуртожитки нового зразка.

Зазначимо, що кожен гуртожиток розрахований на 125 осіб. Будівля має систему блочного типу — дві кімнати із загальним санвузлом, в кожній кімнаті проживає п’ять осіб.

Кімнати обладнані новими меблями, побутовою технікою та сантехнічним обладнанням. На кожному поверсі розташована загальна кухня. В кімнатах є все необхідне, що потрібно для комфортного проживання військовослужбовців.

Слід зазначити, що на території бригади триває будівництво ще трьох гуртожитків поліпшеного планування.ОСТАННІ НОВИНИ
Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 9 травня 2021 року

41 хвилину тому

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 8 травня 2021 року

Вчора в 18:00

На Луганщині Володимир Зеленський відвідав меморіал «Україна – визволителям» та вшанував пам'ять загиблих у Другій світовій війні

Вчора в 15:36

Слухачі Національного університету оборони України відпрацювали практичну складову управління вогнем артилерії

Вчора в 15:18

На одному з військових полігонів випробували імітатор низьколітаючої повітряної цілі українського виробництва

Вчора в 13:52

Дзвін Пам’яті пролунав п’ять разів... В Міноборони вшанували полеглих захисників України

Вчора в 12:08

Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 8 травня 2021 року

Вчора в 11:08