Вперше в Україні у рівненських школах навчали тактичній медицині за стандартами НАТО

20 жовтня 2019, 10:00 | ID: 53307
Вперше в Україні у рівненських школах навчали тактичній медицині за стандартами НАТО Вперше в Україні у рівненських школах навчали тактичній медицині за стандартами НАТО Вперше в Україні у рівненських школах навчали тактичній медицині за стандартами НАТО Вперше в Україні у рівненських школах навчали тактичній медицині за стандартами НАТО Вперше в Україні у рівненських школах навчали тактичній медицині за стандартами НАТО Вперше в Україні у рівненських школах навчали тактичній медицині за стандартами НАТО

У Рівному за участю понад 150 школярів відбувся флешмоб з показового й масового проведення серцево-легеневої реанімації на манекенах. Мета заходу — донесення до населення інформації про важливість набуття навичок з домедичної допомоги в сучасному світі. Захід відбувся в рамках впровадження з 1 жовтня 2019 року в освітніх закладах міста курсу з тактичної медицини «Умій врятувати життя».

— Кожна людина повинна вміти надати домедичну допомогу потерпілому. Нашу ініціативу підтримала міська влада й виділила фінансування, закупила навчальні манекени, турнікети та бандажі. Тепер впроваджуємо в школах навчальні курси з тактичної медицини за стандартами НАТО, — розповіла голова ГО «Рівне-Такмед» Тетяна Воронцова.

Варто зазначити, що Рівне стало першим містом в Україні, де в рамках позашкільної освітньої програми стартував курс тактичної медицини для школярів.