Привітання Міністра оборони України з нагоди Дня Захисника України

14 жовтня 2019, 10:35 | ID: 53105
Привітання Міністра оборони України з нагоди Дня Захисника України

Шановні військовослужбовці та працівники Збройних Сил України!
Дорогі ветерани!

Вітаючи кожного з вас зі святом Захисника України, хочу подякувати за виявлені мужність і силу духу, щирість і незламність переконань, готовність у непростий час битися за свою землю!

Висловлюю слова глибокої вдячності тим, хто допомагав і продовжує допомагати нашій армії ставати сильнішою – за відвезену на фронт допомогу, за листи підтримки солдатам, за довгі дні чекання бійців вдома, за виховання таких синів і доньок!

У 2014 році ми вистояли завдяки силі духу, але тепер завдання оборонного відомства  зробити так, щоб наш дух дорівнював нашим бойовим спроможностям. Ми маємо забезпечити кожному військовослужбовцю можливості професійного кар’єрного зростання, гідні умови служби та побуту, належні стандарти речового, медичного, грошового забезпечення. Задля того, щоб наше військо було оснащене сучасними зразками озброєння та техніки, щоб кількість українських підрозділів, спроможних виконати спільні завдання із підрозділами армій держав-членів НАТО постійно зростала, щоб ми на ділі, а не на словах змогли знизити корупцію.

Наразі в Міністерстві формується команда, здатна виконати ці складні завдання. Членами цієї команди є як нові люди, запрошені мною, так і кожен з вас, хто готовий вести боротьбу й надалі.

Наші цілі амбітні, проте досяжні. Переконаний, що разом ми збудуємо сучасні професійні Збройні Сили, які зможуть дати гідну відсіч будь-яким загрозам і викликам. 

Вірю в міць Захисників! Ми обов'язково переможемо! Слава Україні!

Міністр оборони України Андрій ЗАГОРОДНЮК