На території Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав двічі, вшановуючи загиблих Українських Захисників

09 жовтня 2019, 09:52 | ID: 52988
На території Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав двічі, вшановуючи загиблих Українських Захисників На території Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав двічі, вшановуючи загиблих Українських Захисників На території Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав двічі, вшановуючи загиблих Українських Захисників На території Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав двічі, вшановуючи загиблих Українських Захисників На території Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав двічі, вшановуючи загиблих Українських Захисників На території Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав двічі, вшановуючи загиблих Українських Захисників На території Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав двічі, вшановуючи загиблих Українських Захисників На території Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав двічі, вшановуючи загиблих Українських Захисників На території Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав двічі, вшановуючи загиблих Українських Захисників На території Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав двічі, вшановуючи загиблих Українських Захисників На території Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав двічі, вшановуючи загиблих Українських Захисників На території Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав двічі, вшановуючи загиблих Українських Захисників На території Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав двічі, вшановуючи загиблих Українських Захисників На території Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав двічі, вшановуючи загиблих Українських Захисників На території Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав двічі, вшановуючи загиблих Українських Захисників На території Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав двічі, вшановуючи загиблих Українських Захисників

Сьогодні, 9 жовтня, у Меморіальному комплексі на території Міністерства оборони України відбувся щоденний церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

У пам’ятному заході взяли участь родичі загиблих українських Героїв, представники керівного складу Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, курсанти військових вишів столиці та військовослужбовці Київського гарнізону.

Також до пам’ятного ритуалу долучилися представники іноземної делегації Військово-Політехнічної школи Міністерства національної оборони Алжирської Народної Демократичної Республіки, які наразі перебувають з візитом у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

Сьогодні, 9 жовтня, Дзвін Пам’яті пролунав двічі ...

У цей день у 2014 році загинув солдат ЧМЕЛІВСЬКИЙ Віталій Володимирович, 128-а окрема гірсько-штурмова бригада.

Цього дня у 2018 році загинув старший солдат ФЕШКО Юрій Юрійович, 72-а окрема механізована бригада.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Повік не забудемо подвиги Героїв, які віддали своє життя за майбутнє України!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.