Андрій Загороднюк бере участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека — 2019»

08 жовтня 2019, 14:03 | ID: 52975
Андрій Загороднюк бере участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека — 2019» Андрій Загороднюк бере участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека — 2019» Андрій Загороднюк бере участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека — 2019» Андрій Загороднюк бере участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека — 2019» Андрій Загороднюк бере участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека — 2019» Андрій Загороднюк бере участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека — 2019» Андрій Загороднюк бере участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека — 2019» Андрій Загороднюк бере участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека — 2019» Андрій Загороднюк бере участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека — 2019» Андрій Загороднюк бере участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека — 2019» Андрій Загороднюк бере участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека — 2019» Андрій Загороднюк бере участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека — 2019» Андрій Загороднюк бере участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека — 2019»

Сьогодні, 8 жовтня, Міністр оборони України Андрій Загороднюк бере участь у XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека — 2019», яка проходить у столичному Міжнародному виставковому центрі.

В ході урочистого відкриття масштабного заходу глава оборонного відомства привітав її учасників та висловив сподівання, що всім присутнім будуть цікаві зразки зброї та військової техніки, представлені у павільйонах та на відкритих майданчиках.

Андрій Загороднюк підкреслив важливість проведення подібних заходів для розвитку вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

— Відсоток нової техніки в Збройних Силах України не є таким, який підходить нам за нашими планами. Але тут знаходяться ті, хто допоможе виправити цю ситуацію, — зазначив Міністр оборони. — Особливо ми дивитимемося на технологічні зразки, які допоможуть нам вийти на новий рівень технологій — на цьому буде особливий фокус. Ми однаково дивитимемось як на державні підприємства, так і на приватні.