«Герої не вмирають — Вони в віках живуть!» В Міноборони вшанували загиблих Українських воїнів

28 вересня 2019, 09:55 | ID: 52756
«Герої не вмирають — Вони в віках живуть!» В Міноборони вшанували загиблих Українських воїнів «Герої не вмирають — Вони в віках живуть!» В Міноборони вшанували загиблих Українських воїнів «Герої не вмирають — Вони в віках живуть!» В Міноборони вшанували загиблих Українських воїнів «Герої не вмирають — Вони в віках живуть!» В Міноборони вшанували загиблих Українських воїнів «Герої не вмирають — Вони в віках живуть!» В Міноборони вшанували загиблих Українських воїнів «Герої не вмирають — Вони в віках живуть!» В Міноборони вшанували загиблих Українських воїнів «Герої не вмирають — Вони в віках живуть!» В Міноборони вшанували загиблих Українських воїнів «Герої не вмирають — Вони в віках живуть!» В Міноборони вшанували загиблих Українських воїнів «Герої не вмирають — Вони в віках живуть!» В Міноборони вшанували загиблих Українських воїнів «Герої не вмирають — Вони в віках живуть!» В Міноборони вшанували загиблих Українських воїнів «Герої не вмирають — Вони в віках живуть!» В Міноборони вшанували загиблих Українських воїнів «Герої не вмирають — Вони в віках живуть!» В Міноборони вшанували загиблих Українських воїнів «Герої не вмирають — Вони в віках живуть!» В Міноборони вшанували загиблих Українських воїнів «Герої не вмирають — Вони в віках живуть!» В Міноборони вшанували загиблих Українських воїнів

Сьогодні, 28 вересня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на сході України.

У пам’ятному заході взяли участь рідні загиблих Героїв, представники керівного складу Міноборони та Генерального штабу Збройних Сил України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, школярі, ліцеїсти та військовослужбовці Київського гарнізону.

Сьогодні, 28 вересня, Дзвін Пам’яті пролунав дванадцять разів...

Цього дня у 1997 році, виконуючи військовий обов’язок у складі Сил стабілізації (SFOR) у Боснії і Герцеговині, загинув старший сержант МАКСИМЧУК Володимир Іванович.

У цей день у 2014 році перестали битися серця мужніх захисників України, які самовіддано захищали рідну землю від російського агресора:

Капітан КОЛОДІЙ Сергій Володимирович.

Лейтенант ТИЩИК Олексій Олександрович.

Сержант ЗЛАТЬЄВ Сергій Анатолійович.

Старший солдат БІЛИЙ Денис Анатолійович.

Старший солдат КУЧЕРЕНКО Владислав Ігорович.

Старший солдат СОКОЛОВСЬКИЙ Денис Михайлович

Солдат ЗАВІРЮХА Олександр Ігорович.

Солдат ПИВОВАРОВ Олександр Сергійович.

Солдат СОКОЛАЧКО Юрій Іванович.

Солдат ХРОНЕНКО Анатолій Петрович.

У 2016 році віддав життя, захищаючи Україну, мужній захисник сержант ПІВЕНЬ Руслан Віталійович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.