Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв

26 вересня 2019, 09:45 | ID: 52714
Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв Чотири рази пролунав Дзвін Пам’яті в Міноборони, вшановуючи загиблих українських Героїв

Сьогодні, 26 вересня, у Меморіальному комплексі на території Міністерства оборони України відбувся щоденний церемоніал вшанування пам’яті захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

У пам’ятному заході взяли участь рідні загиблих Героїв, представники керівництва оборонного відомства, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону. Також сьогодні до церемоніалу вшанування Українських захисників долучилися ліцеїстки військового ліцею імені Івана Богуна, яких цьогоріч вперше почали зараховувати на навчання до цього військового навчального закладу.

Сьогодні, 26 вересня, Дзвін Пам’яті пролунав чотири рази...

Цього дня у 2014 році внаслідок збройної агресії РФ загинули українські захисники:

Солдат МАМЛАЙ Олександр Анатолійович.

Солдат ЧЕЛЯДА Олександр Олександрович.

У 2015 році віддав життя, захищаючи Україну:

Солдат ФЕОКТИСТОВ Сергій Олександрович.

Цього дня у 2016 році загинув сержант ПОНОМАРЬОВ Олександр Олександрович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.