Привітання Міністра оборони України з нагоди Дня фізичної культури і спорту

14 вересня 2019, 14:25 | ID: 52417
Привітання Міністра оборони України з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Шановні військові спортсмени і працівники установ фізичної культури!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Гарна фізична форма є основою здатності військових до виживання. Тренування та фізична підготовка розвивають не лише тіло, а й витривалість, дисципліну і командний дух. Крім того - спорт є одним з найбільш ефективних способів реабілітації військовослужбовців, які постраждали внаслідок бойових дій.

Тому недаремно саме сьогодні, у День фізичної культури і спорту в нас проходять Національні змагання “Invictus Games”. Воля до перемоги, яку демонструють наші нескорені та рівень їх фізичної підготовки вражає! 

Сучасні досягнення наших військових атлетів на вітчизняній і міжнародній спортивних аренах не лише зміцнюють авторитет України та Збройних Сил в очах світової спільноти, а й щодня надихають наших воїнів, які мужньо і героїчно захищають суверенітет та незалежність нашої держави на Сході країни.

Ми завжди із завмиранням серця спостерігаємо за виступами наших армійців, щиро вболіваємо за них та радіємо кожній завойованій нагороді.

Особлива подяка нашим тренерам, які щодня вкладають душу в своїх вихованців, передаючи безцінний спортивний досвід та виховуючи в них жагу до перемоги.

Висловлюю вдячність кожному з вас за мужність і витримку, за вагомі спортивні здобутки і запевняю вас, що ми й надалі приділятимемо особливу увагу розвитку фізичної культури у Збройних Силах України, розвиватимемо спортивну інфраструктуру та створюватимемо належні умови військовослужбовцям та членам їх родин для занять спортом.

Міністр оборони України Андрій Загороднюк