До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України

14 вересня 2019, 17:07 | ID: 52424
До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України До Одеси прибули звільнені з полону українські екіпажі катерів ВМС ЗС України

Сьогодні 14 вересня, до Одеси прибули звільнені з полону екіпажі катерів «Нікополь», «Бердянськ» та буксиру «Яни Капу».

Військових у рідній гавані зустріли представники національного флоту України на чолі з начальником штабу — першим заступником командувача ВМС ЗС України віце-адміралом Андрієм Тарасовим, керівництво та особовий склад Морського командування, військово-морської бази, екіпажі кораблів, катерів ВМС ЗС України, а також волонтери, священнослужителі, представники громадськості, рідні та близькі. Про це повідомляється на офіційній FB-сторінці ВМС ЗС України.

Начальник штабу — перший заступник командувача ВМС ЗС України віце-адмірал Андрій Тарасов особисто привітав наших військових з поверненням до рідних домівок та подякував за мужність, витримку та незламність перед обличчям підлого ворога.

З квітами та плакатами зустрічали бранців Кремля на Одещині. Росія утримувала українських військових більше дев’яти місяців, але за цей час жоден із них не визнав інкримінованих їм обвинувачень, тим самим наші побратими стали не просто героями, а символом стійкості й незламності українського воїна, на якому виховуватимуться майбутні покоління.

Також символічним став подарунок від одеських волонтерів — Прапор Військово-Морських Сил Збройних Сил України, який в знак підтримки майорів на флагштоці біля Одеської міської ради. Як зазначили військові, це не просто прапор — це уособлення підтримки всього українського народу, яка неодноразово допомагала їм у тяжкі хвилини під час перебування у російській в’язниці.
Але найзворушливіше вітали моряків діти, які в знак подяки подарували військовим символічні кораблики, з якими впродовж всього часу українці проводили акції в підтримку наших героїв. Серед них була і дівчинка-волонтер Лідія Мишка, яка вручила власний малюнок, де зображено повернення катерів ВМС ЗС України на Батьківщину. Військові вкотре подякували всім присутнім за непохитну віру в захисників України та активну громадську позицію.

Попереду у екіпажів катерів заслужений відпочинок, після якого військові знову стануть до строю українських ВМС та продовжать виконувати завдання за призначенням.

Пресцентр ВМС ЗС України