Військові науковці Міноборони України та ФРН обговорили напрямки співпраці у сфері дослідження воєнної історії

11 вересня 2019, 16:51 | ID: 52343
Військові науковці Міноборони України та ФРН обговорили напрямки співпраці у сфері дослідження воєнної історії Військові науковці Міноборони України та ФРН обговорили напрямки співпраці у сфері дослідження воєнної історії Військові науковці Міноборони України та ФРН обговорили напрямки співпраці у сфері дослідження воєнної історії Військові науковці Міноборони України та ФРН обговорили напрямки співпраці у сфері дослідження воєнної історії Військові науковці Міноборони України та ФРН обговорили напрямки співпраці у сфері дослідження воєнної історії

Сьогодні, 11 вересня,  з робочим візитом в Україну прибула делегація Центру військової історії і соціальної науки Федеративної Республіки Німеччина.

В рамках роботи делегації, у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася зустріч представників Міністерства оборони України з  науковцями Бундесферу.

Метою зустрічі було обговорення з німецькою делегацією перспектив розвитку співробітництва у галузі воєнної історії, військово-історичної роботи та воєнно-історичної політики.

– Українським військовим історикам дуже цікавий досвід іноземних партнерів, зокрема які структури в Збройних силах Німеччини в Бундесвері займаються воєнно-історичною роботою, які теми вони досліджують, які є складні моменти та яким чином Збройні сили Німеччини, маючи історичне підґрунтя двох тоталітарних режимів – нацистського та комуністичного, долали це, – відзначив військовий історик – завідувач сектору військово-історичної політики Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міноборони України Василь Павлов.

Зазначимо, що вперше українські та німецькі військові дослідники розпочали співпрацю у сфері військово-історичних досліджень.

Як планується під час візиту представники іноземної делегації візьмуть участь у щоденному ранковому Церемоніалі з вшанування загиблих Українських захисників на території Міноборони, відвідають історичні місця України та музеї столиці.

Робота німецьких науковців в Україні триватиме до 13 вересня.