“Осередки пожежі на території арсеналу в Калинівці повністю ліквідовано. Загрози повторного загоряння немає”, - оперативна група із запобігання надзвичайній ситуації

11 вересня 2019, 19:05 | ID: 52350
“Осередки пожежі на території арсеналу в Калинівці повністю ліквідовано. Загрози повторного загоряння немає”, - оперативна група із запобігання надзвичайній ситуації “Осередки пожежі на території арсеналу в Калинівці повністю ліквідовано. Загрози повторного загоряння немає”, - оперативна група із запобігання надзвичайній ситуації “Осередки пожежі на території арсеналу в Калинівці повністю ліквідовано. Загрози повторного загоряння немає”, - оперативна група із запобігання надзвичайній ситуації

“Станом на зараз усі осередки пожежі, що виникла на технічній території арсеналу поблизу Калинівки, повністю ліквідовано, загрози повторного загоряння немає”.

Про це повідомив перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук, який очолює оперативну групу із запобігання надзвичайній ситуації на арсеналі.

“Враховуючи те, що неподалік було розгорнуто пожежний пост, вдалося вчасно подати сигнал, здійснити відповідне оповіщення та організувати боротьбу із полум’ям силами пожежного розрахунку арсеналу. В подальшому гасіння осередків загоряння було продовжено силами Державної служби з надзвичайних ситуацій”, - зазначив генерал-лейтенант Сергій Корнійчук.

Він також повідомив, що на зазначеній території вжито додаткових заходів, аби унеможливити повторне займання сухої трави та листя. Зокрема, здійснюється полив водою, посилено пожежний та спостережний пости, організовано патрулювання місцевості та цілодобове чергування.

“Завдяки тому, що на базі зберігання боєприпасів постійно проводилися тренування, і було налагоджено оперативну взаємодію з усіма пожежними і рятувальними службами, вдалося за доволі короткий проміжок часу локалізувати осередки займання і в подальшому повністю їх ліквідувати”, - наголосив Сергій Корнійчук, додавши, що постраждалих внаслідок події немає.

Пресслужба Міноборони України