Привітання Міністра оборони України особовому складу військових навчальних закладів з нагоди Дня знань та початку нового навчального року

01 вересня 2019, 11:47 | ID: 52130

Освіта завжди була і є міцним фундаментом професійної армії. Саме формування спільного мислення та навичок закладає основи Збройних Сил. Нині світ змінюється з максимальною швидкістю, з’являються нові галузі, так само швидкоплинно змінюються і способи ведення сучасних війн. Тому отримані навіть кілька років тому знання є недостатніми. Сучасний воїн має навчатися упродовж усього життя, постійно розширювати горизонти мислення – щоби вміти протидіяти ворогу, переймати кращі практики – щоб випереджати його, набувати нових навичок – щоб бути ефективним. Адже сучасні армії – це не кількість, це якість, в тому числі і якість освіти.

Нам у спадок дісталася не модерна і «важка» система освіти, яка, можливо, і була однією з кращих багато десятиліть тому, але вже не відповідає викликам часу. Відтак, зміна системи освіти і професійного розвитку буде одним із пріоритетів реформ сектору безпеки і оборони на наступні роки. Ми маємо перетворити військову освіту на гнучку і адаптивну систему підготовки офіцерів і сержантів, ввести принцип навчання протягом всього життя і модернізувати систему професійної підготовки, аби вона була у змозі надавати підтримку такому розвитку. Не схибити у цій справі для нас – це питання виживання і перемоги у війні.     

Вітаю усіх з Днем знань і хочу мотивувати вас – воїни, працівники Збройних Сил України, студенти, курсанти, викладачі і ліцеїсти – кожний день присвячувати власному розвитку, дізнаватися нового, покращувати ваші навички, вчитися у кращих армій світу, у ваших колег, дивитися на здобутки інших галузей. Попереду – період серйозних трансформацій, які ми пройдемо разом.

Вірю у вашу волю до перемоги!

Слава Україні!

Міністр оборони України Андрій ЗагороднюкОСТАННІ НОВИНИ
Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 25 травня 2020 року

Вчора в 18:03

Фахівців Командування Сил підтримки ЗС України навчають маскуванню підрозділів та розпізнаванню мін-пасток

Вчора в 16:15

Військові понтонери надають допомогу в наведенні переправи над затокою Каховського водосховища на Дніпропетровщині

Вчора в 14:54

В НУОУ використовують нову методику атестації слухачів з використанням платформи дистанційного навчання

Вчора в 14:10

Президент відзначив державними нагородами військовослужбовців Збройних Сил України

Вчора в 12:49

Щоденне зведення пресслужби Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил

Вчора в 12:36

За дві минулі доби збройні формування РФ декілька разів вели вогонь по позиціях Об’єднаних сил із житлових кварталів населених пунктів

Вчора в 11:52