У Маріуполі морські піхотинці приєдналися до всеукраїнського забігу на честь загиблих Героїв

26 серпня 2019, 16:15 | ID: 52033
У Маріуполі морські піхотинці приєдналися до всеукраїнського забігу на честь загиблих Героїв У Маріуполі морські піхотинці приєдналися до всеукраїнського забігу на честь загиблих Героїв У Маріуполі морські піхотинці приєдналися до всеукраїнського забігу на честь загиблих Героїв У Маріуполі морські піхотинці приєдналися до всеукраїнського забігу на честь загиблих Героїв У Маріуполі морські піхотинці приєдналися до всеукраїнського забігу на честь загиблих Героїв У Маріуполі морські піхотинці приєдналися до всеукраїнського забігу на честь загиблих Героїв У Маріуполі морські піхотинці приєдналися до всеукраїнського забігу на честь загиблих Героїв

Військовослужбовці 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського Військово-Морських Сил ЗС України долучилися до Всеукраїнської акції «Шаную воїнів — біжу за героїв України!».

Захід сплановано та проведено головою громадської організації «Громадський рух Маріуполя». Присутні виконали Державний Гімн України та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих захисників Батьківщини, які віддали своє життя за незалежність України.

— Забіг присвячується усім загиблим воїнам у цій неоголошеній війні. Саме головне — це показати, що ми не забули, ми пам’ятаємо усіх наших Героїв та щиро вдячні кожному із них за вільну Україну, — наголосила організатор акції Галина Однорог.

Всеукраїнський забіг на дистанцію дві тисячі метрів пройшов за участі ветеранів Антитерористичної операції, представників силових структур, а також мешканців міста Маріуполь.