В умовах наближених до бойових на Житомирщині пройшли тактико-спеціальні навчання

04 серпня 2019, 16:01 | ID: 51520
В умовах наближених до бойових на Житомирщині пройшли тактико-спеціальні навчання В умовах наближених до бойових на Житомирщині пройшли тактико-спеціальні навчання В умовах наближених до бойових на Житомирщині пройшли тактико-спеціальні навчання В умовах наближених до бойових на Житомирщині пройшли тактико-спеціальні навчання В умовах наближених до бойових на Житомирщині пройшли тактико-спеціальні навчання В умовах наближених до бойових на Житомирщині пройшли тактико-спеціальні навчання В умовах наближених до бойових на Житомирщині пройшли тактико-спеціальні навчання В умовах наближених до бойових на Житомирщині пройшли тактико-спеціальні навчання В умовах наближених до бойових на Житомирщині пройшли тактико-спеціальні навчання В умовах наближених до бойових на Житомирщині пройшли тактико-спеціальні навчання В умовах наближених до бойових на Житомирщині пройшли тактико-спеціальні навчання В умовах наближених до бойових на Житомирщині пройшли тактико-спеціальні навчання В умовах наближених до бойових на Житомирщині пройшли тактико-спеціальні навчання В умовах наближених до бойових на Житомирщині пройшли тактико-спеціальні навчання

Протягом трьох діб військові 12-го окремого полку оперативного забезпечення Оперативного командування «Північ» відпрацьовували тактико-спеціальні навчання в умовах, наближених до бойових.

Проходили навчання у три етапи, під час яких відбулися планування бойового застосування підрозділів, марш у визначений район, у ході якого військовослужбовці виконали інженерну та радіаційно-хімічно-бактеріологічну розвідку шляхів висування. Також воїни виконали фортифікаційне обладнання рубежу оборони.

На третьому етапі підрозділи полку відпрацювали наведення понтонної мостової переправи, здійснюючи аерозольне маскування та постійно ведучи спостереження. Також армійці практикувалися у проробленні проходів в загородженнях та мінуваннях, а підрозділ РХБ захисту розгортав пункт спеціальної обробки з подальшими відповідними діями.

Як зазначають керівники навчань, такі тренування дають змогу удосконалювати навички командирів підрозділів полку під час планування та підготовки до оперативного забезпечення бойових дій. Умови були наближені до реальних бойових.

Самі ж учасники говорять, що такі навчання дають практику не тільки командирам різних ланок в організації оперативного забезпечення бою, а й удосконалюють польову виучку і злагодженість кожного військового окремо та підрозділів у цілому.

Прес-центр Оперативного командування «Північ»