У районі ООС морські піхотинці вдосконалювали навички ведення вогню на велику дистанцію та знищували цілі противника

24 липня 2019, 16:17 | ID: 51332
У районі ООС морські піхотинці вдосконалювали навички ведення вогню на велику дистанцію та знищували цілі противника У районі ООС морські піхотинці вдосконалювали навички ведення вогню на велику дистанцію та знищували цілі противника У районі ООС морські піхотинці вдосконалювали навички ведення вогню на велику дистанцію та знищували цілі противника У районі ООС морські піхотинці вдосконалювали навички ведення вогню на велику дистанцію та знищували цілі противника У районі ООС морські піхотинці вдосконалювали навички ведення вогню на велику дистанцію та знищували цілі противника У районі ООС морські піхотинці вдосконалювали навички ведення вогню на велику дистанцію та знищували цілі противника У районі ООС морські піхотинці вдосконалювали навички ведення вогню на велику дистанцію та знищували цілі противника

На Донеччині, в районі проведення операції Об’єднаних Сил, на базі окремої бригади морської піхоти проведено інструкторсько-методичне заняття з ведення вогню на велику відстань з озброєння танку, БМП та зенітних установок ЗУ-23-2. Ураження цілей велося із закритих вогневих позицій.

Враховуючи що обстановка в районі бойових дій може загостритися будь-якої хвилини внаслідок спроб прориву лінії зіткнення окупаційними збройними формуваннями РФ, морські піхотинці повинні щоденно відшліфовувати вогневі вправи щодо знищення сил та засобів противника у будь-який час доби та пору року.

Одним з важливих елементів програми підготовки наших воїнів є ведення вогню на велику відстань з озброєння танку, БМП та зенітних установок ЗУ-23-2. Зазначений спосіб ведення бойових дій дозволяє підрозділам не висуватись до лінії зіткнення, тим самим не показувати ворогу свої місцезнаходження. Тобто, знаходячись за 2 км і більше від противника, морські піхотинці можуть наносити прицільні вогневі удари як по живій силі, так і по бронетехніці ворога. Точне визначення цілей та корегування вогню велося за допомогою сучасних засобів розвідки, зокрема, морпіхи використовували безпілотні літальні апарати.

‒ Особлива увага під час тренувань зосереджувалася на підготовці бойових розрахунків до ураження цілей на великій дистанції, їх вмінню оперативно знаходити точне місцезнаходження противника та управлінню вогнем під час виконання вогневих вправ. Бойові обслуги, які вели вогонь з озброєння танку, БМП та зенітних установок ЗУ-23-2 продемонстрували високий рівень професійної майстерності. Усі цілі було успішно знищено, ‒ розповів начальник групи організації підготовки військ оперативно-тактичного угруповання «Схід» підполковник Сергій Анохін.

Ще один важливий етап тренувань морпіхів ‒ після нанесення прицільних вогневих ударів, швидко змінити вогневі позиції, не висвітлюючи їх положення для противника.

За словами навідника гармати однієї з бронемашин морського піхотинця Олександра, велику роль під час стрільб та управління вогнем відіграє злагодженість дій бойових розрахунків, їхня здатність діяти мобільно.

-                  Бойова обслуга ‒ це єдиний організм і жодний «гвинтик» у ньому не повинен давати збою. Від цього залежить успіх попадання у визначені цілі, - додав він.