Як українські військові музиканти вражали своїми виступами іноземців

16 липня 2019, 18:16 | ID: 51170
Як українські військові музиканти вражали своїми виступами іноземців Як українські військові музиканти вражали своїми виступами іноземців Як українські військові музиканти вражали своїми виступами іноземців Як українські військові музиканти вражали своїми виступами іноземців Як українські військові музиканти вражали своїми виступами іноземців Як українські військові музиканти вражали своїми виступами іноземців Як українські військові музиканти вражали своїми виступами іноземців Як українські військові музиканти вражали своїми виступами іноземців

Військовий оркестр 194-го понтонно-мостового полку Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України взяв участь у Міжнародному військовому фестивалі «Sondeborg International Military Tattoo», який відбувся з 11 по 15 липня у м. Сеннерборг Королівства Данії.

За програмою фестивалю - марш-парад вулицями міста, виступи біля мерії, на площі біля фортеці та інших локаціях. Поціновувачі духової музики були вражені виступами військового оркестру з України, дякували їм вигуками та бурхливими оплесками, а українці, що мешкають у Данії, підтримували «своїх» українською мовою, символікою та звичайно, робили фото на згадку.

Зазначимо, що у музичному заході також взяли участь військові оркестри Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Республіки Болгарії та Королівства Данії.