У Києві завершився другий Національний оборонний хакатон

31 травня 2019, 16:46 | ID: 50120
У Києві завершився другий Національний оборонний хакатон У Києві завершився другий Національний оборонний хакатон У Києві завершився другий Національний оборонний хакатон У Києві завершився другий Національний оборонний хакатон У Києві завершився другий Національний оборонний хакатон У Києві завершився другий Національний оборонний хакатон

Сьогодні, 31 травня, у Києві завершився другий Національний оборонний хакатон. Протягом тижня представники сектору безпеки та оборони працювали над пошуком інноваційних рішень для покращення взаємодії між складовими сектору. Свій підхід для вирішення обраної задачі з моделювання, кодування або комбінованого типу учасники презентували в останній день змагань.

— Дякую всім! Панове переможці, нам не важливо мати в армії окремих переможців. Нам потрібна армія переможців. Тому розповсюджуйте той досвід та знання, які ви тут отримали. Приводьте з собою десять, двадцять чоловік — нехай вони теж перемагають. І тоді Україна буде непереможна, — зазначив заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Радіон Тимошенко.

— Цьогорічний Хакатон пройшов з великим успіхом, — сказав голова відділу частот та СЗ інфраструктури Штабу ЗС штаб-квартири НАТО Герард Елзінга. — Команди мали лише три завдання, ми побачили велике розмаїття в підходах до їхнього рішення та в кінцевих результатах. Одна з особливостей заходу, що тут зустрічаються представники багатьох ланок сектору безпеки і оборони — говорять один з одним, навчаються один в одного, а в результаті ламають існуючі бар’єри та вчаться співпрацювати, – додав він.

Переможцями змагання з моделювання стала команда Повітряних Сил ЗС України. Друге та третє місце посіли команди Служби безпеки України та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

У змаганнях з програмування кращими стали команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, друге місце посіла команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, а третє – команда Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Перше місце у комбінованому змаганні зайняла команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Інформаційне агентство Міністерства оборони України (м.Київ)