У Києві стартував перший чемпіонат Європи з футболу серед учасників бойових дій

31 травня 2019, 15:02 | ID: 50115
У Києві стартував перший чемпіонат Європи з футболу серед учасників бойових дій У Києві стартував перший чемпіонат Європи з футболу серед учасників бойових дій У Києві стартував перший чемпіонат Європи з футболу серед учасників бойових дій У Києві стартував перший чемпіонат Європи з футболу серед учасників бойових дій У Києві стартував перший чемпіонат Європи з футболу серед учасників бойових дій

Сьогодні, 31 травня, на тренувальній базі ФК «Динамо» Київ відбулося урочисте відкриття першого чемпіонату Європи по футболу серед військовослужбовців-учасників бойових дій та ветеранів війни.

Участь у цьому турнірі взяли збірні команд з Данії, Грузії, Норвегії та України.

– Я хочу вам побажати міцного здоров’я, подякувати вам за те, що приймаєте участь у цьому турнірі. А також щоб всі бойові дії вони проходили тільки  на футбольному полі, – зазначив легенда українського футболу Володимир Мунтян.

Організатором заходу є Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» та за підтримки Футбольного клубу «Динамо» і Федерації Футболу України.

– Я хочу всіх привітати, тому що це дійсно історична подія. Разом з цими командами, які сьогодні будуть змагатись,  ми прийшли до висновку, що потрібно налагоджувати дружні відносини між країнами. Тільки разом ми можемо робити цю справу, – сказав Президент Федерації футболу учасників АТО, Голова Правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» Руслан Руденко. – На футбольному полі є боротьба, а за межами майданчиків дружні відносини. Повага один до одного це найголовніше. Підтримка незалежно від кордонів, а зараз тут їх немає, бо об’єднує всіх футболе поле, – додав  Руслан Руденко.

Проведення фінальних матчів відбудеться на стадіоні імені Валерія Лобановського 2 червня о 09.00.

Інформаційне агенство (м.Київ).