У Києві стартував другий Національний оборонний хакатон

27 травня 2019, 17:10 | ID: 50021
У Києві стартував другий Національний оборонний хакатон У Києві стартував другий Національний оборонний хакатон У Києві стартував другий Національний оборонний хакатон У Києві стартував другий Національний оборонний хакатон У Києві стартував другий Національний оборонний хакатон У Києві стартував другий Національний оборонний хакатон У Києві стартував другий Національний оборонний хакатон У Києві стартував другий Національний оборонний хакатон

Сьогодні, 27 травня, у Києві стартував другий Національний оборонний хакатон.

Українські військові ІТ-спеціалісти за участі експертів НАТО протягом п’яти днів працюватимуть над розробкою інноваційних, архітектурних та програмних рішень для вирішення питань оборонно-безпекової сфери.

Заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Радіон Тимошенко наголосив, що минулорічний Український оборонний хакатон викликав зацікавленість ІТ-спеціалістів сектору безпеки і оборони України і держав-членів та партнерів НАТО.

– В ході проведення цьогорічного хакатону заплановано ряд спільних дискусій серед експертів ІТ-індустрії, спеціалістів сектору безпеки і оборони щодо обговорення питань взаємодії між структурами в контексті розробки програмних продуктів, – зазначив генерал-лейтенант Радіон Тимошенко.

Захід проходитиме у форматі TIDE Hackathon – змагання, яке регулярно організовується НАТО для пошуку рішень проблем взаємосумісності та злагодженої роботи складових Альянсу.

– Минулоріч наша команда також брала участь у хакатоні. Очікування від заходу тільки найкращі, хочемо обмінятися досвідом з іншими командами, – говорить курсант Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Владислав Кузенков.

Інформаційне агентство Міністерства оборони України (м. Київ)