У Києві розпочалися навчання офіцерів-резервістів

15 травня 2019, 12:48 | ID: 49760
У Києві розпочалися навчання офіцерів-резервістів У Києві розпочалися навчання офіцерів-резервістів У Києві розпочалися навчання офіцерів-резервістів У Києві розпочалися навчання офіцерів-резервістів У Києві розпочалися навчання офіцерів-резервістів У Києві розпочалися навчання офіцерів-резервістів У Києві розпочалися навчання офіцерів-резервістів У Києві розпочалися навчання офіцерів-резервістів У Києві розпочалися навчання офіцерів-резервістів У Києві розпочалися навчання офіцерів-резервістів У Києві розпочалися навчання офіцерів-резервістів

У Києві розпочалися навчання резервістів бригади територіальної оборони та окремої стрілецької роти 130-го батальйону Солом`янського районного військового комісаріату.

Протягом семи днів учасники навчань відновлюватимуть військові навички. Варто зазначити, що частина з них вже підписали контракт резервіста.

Під час урочистого шикування до резервістів звернувся заступник командувача військ оперативного командування «Північ» з територіальної оборони полковник Олександр Нестеренко.

– У вас досвідчені командири бригади та комбати, всі вони з бойовим досвідом. І я впевнений, що по закінченні навчань ви скажете, що потрібно проводити більше таких заходів, – наголосив полковник Олександр Нестеренко.

В урочистій обстановці 4 офіцери-резервісти склали присягу на вірність українському народу.

– Основне наше завдання - навчити офіцерів, що їм треба робити при відмобілізуванні та при постановці будь-яких завдань, розпоряджень щодо планування дій, – зазначив командир окремої бригади територіальної оборони підполковник Микола Білосвіт.

Перший день навчань був присвячений теоретичній частині, а вже з другого дня почалися практичні заняття та вправи.

Інформаційне агентство Міністерства оборони України (Київ)