На лікування до Німеччини відправили українських військовослужбовців

14 травня 2019, 17:06 | ID: 49747
На лікування до Німеччини відправили українських військовослужбовців На лікування до Німеччини відправили українських військовослужбовців На лікування до Німеччини відправили українських військовослужбовців На лікування до Німеччини відправили українських військовослужбовців

З Міжнародного аеропорту «Бориспіль» з терміналу «B» до Федеративної Республіки Німеччина на лікування у медичні заклади відбулась відправка поранених українських військовослужбовців.

– Хотів би виразити вдячність від всієї медичної служби України Федеративній Республіці Німеччина,  за ту підтримку, яку ви надаєте нам у лікуванні наших військовослужбовців, – зазначив начальник Головного військово-медичного управління – начальник медичної служби ЗС України генерал-майор Ігор Хоменко.

Слід зазначити, що більшість хворих, які відправляються на лікування – ті, хто мають поранення кінцівок. Термін їх реабілітації становитиме від 3 місяців.

– Ми розподіляли роботу таким чином, що проходити лікування будуть військовослужбовці  з найскладнішими пораненнями для тривалої реабілітації в трьох лікарнях Бундесферу, –  зазначив Посол Федеративної Республіки  в Німеччина в Україні Ернст Райхель.

Він додав, що постійна практика такого лікування означає  не лише наше тісне співробітництво, а й вираз нашої дружби і солідарності, коли український народ вимушений захищати свою незалежність та територіальну цілісність.

Довідково. Подібна допомога Україні з боку Німеччини надається уже увосьме. З 2014 по 2019 рік Бундесвер перевіз загалом 112 українських поранених, з яких 88 пройшли стаціонарне лікування у лікарнях ФРН.

Інформаційне агентство (м. Київ)ОСТАННІ НОВИНИ
Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 28 липня 2021 року

1 годину тому

Сфера оборони має функціонувати стабільно, скоординовано, з чіткою перспективою та без непорозумінь між керівниками – Глава держави

Вчора в 20:04

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 27 липня 2021 року

Вчора в 17:10

В усіх підрозділах Об'єднаних сил продовжуються заняття з вогневої підготовки

Вчора в 16:09

Група українських військовослужбовців відбула на лікування до Федеративної Республіки Німеччини

Вчора в 16:00

Будівництво першого корвету класу ADA для ВМС України в Туреччині триває з чітким дотриманням графіка, – Андрій Таран

Вчора в 13:36

Зведення Міністерства оборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил

Вчора в 12:40