На Черкащині розпочалася льотна практика курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил

14 травня 2019, 14:14 | ID: 49739
На Черкащині розпочалася льотна практика курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил На Черкащині розпочалася льотна практика курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил На Черкащині розпочалася льотна практика курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил На Черкащині розпочалася льотна практика курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил На Черкащині розпочалася льотна практика курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил

У курсантів третього та четвертого курсів Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба розпочалась льотна практика на вертольотах Мі-2, Мі-8.

– Курсанти проходять льотну підготовку на інших летовищах, це дає змогу не лише покращити якість підготовки майбутніх льотчиків, а й поглибити їх знання аеродромної мережі країни, – зазначив старший інспектор-льотчик льотно-методичної групи управління підготовки та застосування авіації Командування Повітряних Сил полковник Сергій Лазуткін.

Офіцер підкреслив, що база в Умані – потужна і тут вдалось налагодити умови для курсантів й відремонтувати злітно-посадкову смугу.

–  Плануємо, що в майбутньому місцевий аеродром і далі буде використовуватись в навчальних цілях, – додав полковник Сергій Лазуткін.

Вертолітна практика триматиме в Умані до кінця літа. Курсанти виконують складні види льотної підготовки та відпрацьовують десантно-транспортні завдання.

Інформаційна редакція Інформагентства Міноборони (м. Вінниця)