На Волині відбувся патріотично-мистецький проект «Армія з народом»

10 травня 2019, 15:30 | ID: 49675
На Волині відбувся патріотично-мистецький проект «Армія з народом» На Волині відбувся патріотично-мистецький проект «Армія з народом» На Волині відбувся патріотично-мистецький проект «Армія з народом» На Волині відбувся патріотично-мистецький проект «Армія з народом» На Волині відбувся патріотично-мистецький проект «Армія з народом» На Волині відбувся патріотично-мистецький проект «Армія з народом» На Волині відбувся патріотично-мистецький проект «Армія з народом» На Волині відбувся патріотично-мистецький проект «Армія з народом» На Волині відбувся патріотично-мистецький проект «Армія з народом»

В рамках Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом» артисти Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України провели гастрольний тур по Волині.

Концертна програма, з якою артисти відвідали Луцьк, Володимир-Волинський, Рожище та смт Локачі, складалася з естрадних, джазових та військово-патріотичних творів.

— Подібні акції дуже потрібні сьогодні і важливі для нашого суспільства. Піднімати патріотичний дух громадян України, підтримувати віру в нашу армію та демонструвати єдність Збройних Сил України та цивільного населення — ось що є нашою метою, — наголосив начальник Центру військово-музичного мистецтва ПС ЗС України підполковник Роман Береговий.

Проект реалізовуватиметься протягом 2019 — 2020 років шляхом тематичних концертних виступів провідних військово-музичних колективів Збройних Сил України в усіх областях держави. Орієнтовно, за два роки учасники проекту проведуть близько 200 концертів.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Рівне)