«Шануй і пам’ятай загиблих воїнів України!»: у Києві відбулась Хода вшанування полеглих захисників України

08 травня 2019, 16:40 | ID: 49613
«Шануй і пам’ятай загиблих воїнів України!»: у Києві відбулась Хода вшанування полеглих захисників України «Шануй і пам’ятай загиблих воїнів України!»: у Києві відбулась Хода вшанування полеглих захисників України «Шануй і пам’ятай загиблих воїнів України!»: у Києві відбулась Хода вшанування полеглих захисників України «Шануй і пам’ятай загиблих воїнів України!»: у Києві відбулась Хода вшанування полеглих захисників України «Шануй і пам’ятай загиблих воїнів України!»: у Києві відбулась Хода вшанування полеглих захисників України «Шануй і пам’ятай загиблих воїнів України!»: у Києві відбулась Хода вшанування полеглих захисників України «Шануй і пам’ятай загиблих воїнів України!»: у Києві відбулась Хода вшанування полеглих захисників України «Шануй і пам’ятай загиблих воїнів України!»: у Києві відбулась Хода вшанування полеглих захисників України «Шануй і пам’ятай загиблих воїнів України!»: у Києві відбулась Хода вшанування полеглих захисників України «Шануй і пам’ятай загиблих воїнів України!»: у Києві відбулась Хода вшанування полеглих захисників України «Шануй і пам’ятай загиблих воїнів України!»: у Києві відбулась Хода вшанування полеглих захисників України «Шануй і пам’ятай загиблих воїнів України!»: у Києві відбулась Хода вшанування полеглих захисників України «Шануй і пам’ятай загиблих воїнів України!»: у Києві відбулась Хода вшанування полеглих захисників України «Шануй і пам’ятай загиблих воїнів України!»: у Києві відбулась Хода вшанування полеглих захисників України «Шануй і пам’ятай загиблих воїнів України!»: у Києві відбулась Хода вшанування полеглих захисників України

Сьогодні, 8 травня, у Києві з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня матері, за підтримки Міноборони, відбулась Хода вшанування полеглих захисників України.

В заході взяли участь понад 250 матерів, дружин, дітей та близьких воїнів АТО/ООС, курсанти столичних військових вишів та вихованці Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Учасники Ходи пройшли Майданом Незалежності, вулицями Хрещатик та Трьохсвятительською до Михайлівської площі, поклали квіти до «Стіни народної пам’яті».

Серед учасників ходи мати загиблого військовослужбовця пані Марія. Її син віддав життя за Україну в 2014 році. Сьогодні вона поруч з іншими вшановує пам’ять сина та інших загиблих українських героїв.

- Я знаю, що син загинув не даремно. Це - нестерпна біль. Моя втрата та горе інших батьків нас всіх згуртувала. Ми повинні шанувати Героїв сучасності. Це дає можливість жити і зберігати світлу пам’ять про наших захисників, - зазначила пані Марія.

Глава Православної церкви України Блаженніший Митрополит Київський Епіфаній відправив молебень за захисниками України.

Як ми повідомляли, сьогодні, 8 травня, перед початком Ходи, Міністр оборони України у колонній залі Київської міської адміністрації нагородив відомчими відзнаками батьків загиблих військовослужбовців, які віддали життя за незалежність та територіальну цілісність України в ході бойових дій на Сході України.

Під час урочистостей Степан Полторак нагородив 250 батьків полеглих Українських захисників відомчими нагородами.

Інформагентство Міноборони (м. Київ)