На Дніпропетровщині ввели в експлуатацію два нещодавно збудованих гуртожитки

07 травня 2019, 15:44 | ID: 49579
На Дніпропетровщині ввели в експлуатацію два нещодавно збудованих гуртожитки На Дніпропетровщині ввели в експлуатацію два нещодавно збудованих гуртожитки На Дніпропетровщині ввели в експлуатацію два нещодавно збудованих гуртожитки На Дніпропетровщині ввели в експлуатацію два нещодавно збудованих гуртожитки На Дніпропетровщині ввели в експлуатацію два нещодавно збудованих гуртожитки На Дніпропетровщині ввели в експлуатацію два нещодавно збудованих гуртожитки На Дніпропетровщині ввели в експлуатацію два нещодавно збудованих гуртожитки На Дніпропетровщині ввели в експлуатацію два нещодавно збудованих гуртожитки На Дніпропетровщині ввели в експлуатацію два нещодавно збудованих гуртожитки На Дніпропетровщині ввели в експлуатацію два нещодавно збудованих гуртожитки На Дніпропетровщині ввели в експлуатацію два нещодавно збудованих гуртожитки На Дніпропетровщині ввели в експлуатацію два нещодавно збудованих гуртожитки

Сьогодні, 7 травня, на Дніпропетровщині, у селищі міського типу Кайдаки, ввели в експлуатацію два нещодавно збудованих гуртожитки для 250 контрактників Збройних Сил України.

Привітали новоселів Голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України генерал-лейтенант Микола Мальков та командир Повітряного командування «Схід» генерал-майор Олег Струцінський.

Обидві будівлі призначені для розміщення військовослужбовців за контрактом, що проходять службу в окремому полку зв’язку та радіотехнічного забезпечення, а також інших військових частин ПвК «Схід».

Генерал-лейтенант Микола Мальков і генерал-майор Олег Струцінський оглянули приміщення одного з нових гуртожитків та поспілкувалися із військовослужбовцями, які будуть в них жити.

Гуртожитки поліпшеного планування для контрактників військових частин Повітряного командування «Схід» звели менше ніж за рік військовослужбовці 26-ї окремої залізничної бригади та 19-го окремого мостового загону Державної спеціальної служби транспорту Міноборони.

Кожне приміщення поділене на двокімнатні блоки, у яких є власна душова кімната та туалет. Окрім цього, на кожному поверсі є кухня та спеціалізовані побутові кімнати із пральними машинами, сушарками, місцями для прасування одягу тощо.

В ході урочистого відкриття новобудов генерал-лейтенант Микола Мальков подякував особовому складу за зразкове виконання військового обов’язку, високий професіоналізм та вручив кращим військовослужбовцям відомчі відзнаки Міністерства оборони України.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Дніпро)