В Одесі проходить чемпіонат Збройних Сил України з армреслінгу

25 квітня 2019, 13:15 | ID: 49341
В Одесі проходить чемпіонат Збройних Сил України з армреслінгу В Одесі проходить чемпіонат Збройних Сил України з армреслінгу В Одесі проходить чемпіонат Збройних Сил України з армреслінгу В Одесі проходить чемпіонат Збройних Сил України з армреслінгу В Одесі проходить чемпіонат Збройних Сил України з армреслінгу В Одесі проходить чемпіонат Збройних Сил України з армреслінгу В Одесі проходить чемпіонат Збройних Сил України з армреслінгу В Одесі проходить чемпіонат Збройних Сил України з армреслінгу В Одесі проходить чемпіонат Збройних Сил України з армреслінгу В Одесі проходить чемпіонат Збройних Сил України з армреслінгу В Одесі проходить чемпіонат Збройних Сил України з армреслінгу В Одесі проходить чемпіонат Збройних Сил України з армреслінгу

У військової академії (м. Одеса) проходить Перший чемпіонат Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів з армреслінгу.

Участь у змаганнях беруть 8 команд з військових навчальних закладів Києва, Львова, Харкова, Житомира та Одеси.

Серед 70 учасників Чемпіонату не тільки курсанти, але солдати та офіцери. Протягом двох днів буде розіграно 24 комплекти нагород у 8 вагових категоріях.

В перший день змагань визначалися найсильніші спортсмени на ліву руку.

За підсумками чемпіонату буде сформовано збірну команду, яка представлятиме Україну на міжнародних змаганнях.

Інформаційна редакція Інформаційного агентства (м. Одеса)