На Київщині відбудеться новий турнір з футболу на Кубок Об'єднаних сил серед команд «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО»

25 квітня 2019, 16:29 | ID: 49316
На Київщині відбудеться новий турнір з футболу на Кубок Об'єднаних сил серед команд «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО»

26-27 квітня відбудеться новий турнір в Україні серед учасників АТО/ООС — Кубок Об'єднаних сил 2019 єдиного Чемпіонату України з футболу серед команд «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО».

Кращі команди сектора безпеки та оборони України Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО 2018 року будуть вперше виборювати Кубок Об'єднаних сил –2019.

Учасниками першого Кубку є кращі чотири команди учасників бойових дій від служб та відомств за результатами сезону 2018 року Єдиного Чемпіонату України з футболу серед команд Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО:
ФК "Президентський полк" від Збройних Сил України;
ФК Sb-team ЦУ СБУ від Служби безпеки України;
ФК "Ягуар НГУ" від Національної гвардії України;
ФК "Прикордонник" ДПСУ від Державної прикордонної служби України.

Відкриття відбудеться 26 квітня о 10.00 в манежі НТБ Динамо Київ в Конче Заспі.

Матчі будуть проходити 26 квітня протягом дня. Матч за третє місце об 11.00 та Фінальний матч о 12.30 27 квітня на стадіоні НТБ Динамо Київ в Конче Заспі, о 14.00 цього дня відбудеться нагородження переможців та вручення Першого в історії українського футболу Кубку Об'єднаних сил.

Довідка. Турнір на Кубок Об'єднаних сил офіційно внесений в єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік. Організатором та засновником Кубку Об'єднаних сил, як і Чемпіонату є Федерація футболу учасників АТО під егідою всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!». На відкритті нового турніру будуть присутні керівники силових структур та відомств України, які беруть участь в операції Об'єднаних сил, футбольного клубу "Динамо" (Київ), федерації федерацыя футболу учасникыутболу учасників АТО та Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці-Разом!".

Федерація футболу учасників АТО офіційний сайт: https://football.ukrazom.org