На Вінниччині триває будівництво гуртожитків для військовослужбовців-контрактників ЗС України

23 квітня 2019, 11:32 | ID: 49266
На Вінниччині триває будівництво гуртожитків для військовослужбовців-контрактників ЗС України На Вінниччині триває будівництво гуртожитків для військовослужбовців-контрактників ЗС України На Вінниччині триває будівництво гуртожитків для військовослужбовців-контрактників ЗС України На Вінниччині триває будівництво гуртожитків для військовослужбовців-контрактників ЗС України На Вінниччині триває будівництво гуртожитків для військовослужбовців-контрактників ЗС України На Вінниччині триває будівництво гуртожитків для військовослужбовців-контрактників ЗС України На Вінниччині триває будівництво гуртожитків для військовослужбовців-контрактників ЗС України На Вінниччині триває будівництво гуртожитків для військовослужбовців-контрактників ЗС України

На Вінниччині, у Калинівці продовжується будівництво гуртожитків нового зразка для військовослужбовців контрактної служби Збройних Сил України.

Наразі будівельники закінчили зведення двоповерхової будівлі і приступили до технічного поверху і перекриття будівлі.

Командир військової частини полковник Микола Батюк зазначив, що завдяки зведенню даного гуртожитку ситуація із забезпеченням житлом військовослужбовців-контрактників частини значно покращиться.

— Будівля здаватиметься з 100 % готовністю для проживання. У кімнатах будуть зроблені оздоблювальні роботи, умеблювання, встановлення побутової техніки — усе буде, як кажуть, «під ключ». Переконаний, що наявність такого сучасного житлового фонду в частині суттєво посприяє залученню населення на контрактну службу до Збройних Сил України, — розповів полковник Микола Батюк.

Слід зазначити, що гуртожиток матиме більше 30 кімнат. Він розрахований на розміщення понад 60 контрактників.

Інформаційна редакція Інформагентства Міноборони (м. Вінниця)