В Міноборони вшанували пам’ять загиблих внаслідок російської збройної агресії українських захисників

21 квітня 2019, 09:53 | ID: 49225
В Міноборони вшанували пам’ять загиблих внаслідок російської збройної агресії українських захисників В Міноборони вшанували пам’ять загиблих внаслідок російської збройної агресії українських захисників В Міноборони вшанували пам’ять загиблих внаслідок російської збройної агресії українських захисників В Міноборони вшанували пам’ять загиблих внаслідок російської збройної агресії українських захисників В Міноборони вшанували пам’ять загиблих внаслідок російської збройної агресії українських захисників В Міноборони вшанували пам’ять загиблих внаслідок російської збройної агресії українських захисників

На території Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на Cході України.

У заході взяли участь керівництво Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів Міноборони та Генерального штабу ЗС України.

Присутні вшанували пам’ять захисників України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта.

Сьогодні, 21 квітня, Дзвін Пам’яті пролунав один раз…

Цього дня у 2018 році внаслідок російської збройної агресії загинув сержант ПЕРЕПЕЛИЦЯ Сергій Леонідович.

Вічна пам’ять!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.