Військовослужбовці Збройних Сил України в м. Рівне беруть участь у заходах Дня довкілля

20 квітня 2019, 13:41 | ID: 49216
Військовослужбовці Збройних Сил України в м. Рівне беруть участь у заходах Дня довкілля Військовослужбовці Збройних Сил України в м. Рівне беруть участь у заходах Дня довкілля Військовослужбовці Збройних Сил України в м. Рівне беруть участь у заходах Дня довкілля Військовослужбовці Збройних Сил України в м. Рівне беруть участь у заходах Дня довкілля Військовослужбовці Збройних Сил України в м. Рівне беруть участь у заходах Дня довкілля Військовослужбовці Збройних Сил України в м. Рівне беруть участь у заходах Дня довкілля Військовослужбовці Збройних Сил України в м. Рівне беруть участь у заходах Дня довкілля Військовослужбовці Збройних Сил України в м. Рівне беруть участь у заходах Дня довкілля Військовослужбовці Збройних Сил України в м. Рівне беруть участь у заходах Дня довкілля

Щороку в третю суботу квітня в Україні проводиться День довкілля. Долучились до цієї роботи також і Збройні Сили України.

Так, військовослужбовці контрактної і строкової служби, а також командири підрозділів військових частин Рівненського гарнізону облаштовують територію, висаджують кущі та дерева.

Сьогодні сад військової частини поповниться кущами смородини, агрусу, саджанцями яблунь, грушами й черешнями.