Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад

19 квітня 2019, 12:33 | ID: 49195
Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад Важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад

На цьому сьогодні, 19 квітня під час брифінгу в 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ ЗС України, що на Чернігівщині, наголосив представник Головного управління підготовки Збройних Сил України полковник Василь Румак.

В Збройних Силах України впроваджується чотирирівнева система навчання. Це зокрема, загальновійськова, базова фахова та поглиблена фахова підготовки і підвищення кваліфікації.

– В навчальних центрах активно проводяться заходи щодо укомплектування новітніми тренажерами та програмним забезпеченням, таким чином ми відходимо від класичної застарілої системи викладання матеріалу, – зазначив полковник Василь Румак.

Він додав, що важливу роль в індивідуальній підготовці відіграє сержантський склад. Відтак, для ефективної реалізації завдань розвитку інституту професійних сержантів ЗС України розроблено Концепцію розвитку професійного сержантського і старшинського складу та Дорожню карту її реалізації. Уже створено три Центри підготовки сержантського складу у Сухопутних військах, Військово-Морських Силах та Повітряних Силах ЗС України, які є аналогами шкіл та Академій сержантів у збройних силах країн Альянсу.

Центри підготовки сержантського складу здійснюють навчання сержантів і старшин проводячи курси лідерства базового і середнього рівнів, які розгорнуті у всіх центрах.

– Продовжуються заходи щодо створення на базі Центрів підготовки сержантського складу Смуг реакції лідера. Для цього до програм підготовки включені практичні заняття з їхнього подолання. Зокрема, така смуга уже створена в 169 навчальному центрі Сухопутних військ ЗС України, – розповів полковник Василь Румак.

Загалом, всі навчальні програми підготовки сержантів розроблені з урахуванням вимог документів НАТО, що регламентує порядок підготовки сержантського складу збройних сил країн-членів Альянсу.

Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України