У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями

19 квітня 2019, 10:05 | ID: 49187
У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями У ЗС України функціонують 10 навчальних центрів, де готують фахівців за 200 спеціальностями

Про це сьогодні, 19 квітня, під час брифінгу в 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ ЗС України, що на Чернігівщині, зазначив представник Головного управління підготовки Збройних Сил України полковник Василь Румак.

– В загальній системі підготовки військ значна увага приділяється саме індивідуальній навченості військовослужбовців. З цією метою, створена потужна мережа навчальних центрів з розгалуженою спеціалізацією підготовки. Всього налічується 10 навчальних центрів, у яких передбачено навчання за 200 спеціальностями з можливостями одночасної підготовки біля 14 тис. осіб, – зазначив полковник Василь Румак.

Він додав, що  введення до структур навчальних центрів шкіл підготовки спеціалістів дасть можливість підвищити фаховий рівень та кваліфікацію військовослужбовців. Планується збільшити навчальну складову та кількість інструкторського складу в навчальних підрозділах.

– Окрім цього, в структурах навчальних центрів здійснюється підготовка військовослужбовців в семи фахових Школах. Зокрема, створена Школа загальновійськової підготовки для надання базових вмінь та навичок особам, які не проходили військову службу, – зазначив представник Головного управління підготовки Збройних Сил України.

Полковник Василь Румак зауважив, що особливістю останньої є те, що в ній відсутній викладацький склад, а всі завдання з підготовки покладені на інструкторів. В перспективі, на посади командирів взводів, передбачається призначення сержантського складу.

– Школи підготовки за спеціальностями призначені для підготовки фахівців вузької спеціалізації, при цьому, на навчання прибувають штатні екіпажі (розрахунки, обслуги) з військових частин, – додав представник Головного управління підготовки Збройних Сил України полковник Василь Румак.

Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України