Шість разів пролунав Дзвін Пам’яті на території Міністерства оборони України

19 квітня 2019, 11:07 | ID: 49190

Сьогодні, 19 квітня, на території Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня внаслідок російської збройної агресії на Cході України.

У пам’ятному заході взяли участь рідні та близькі героїв, керівництво Міноборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону, курсанти.

Сьогодні, 19 квітня, Дзвін Пам’яті пролунав шість разів...

У 2011 році виконуючи військовий обов’язок в ході проведення Місії ООН у Ліберії загинув майор СУЛІН В'ячеслав Валерійович.

Цього дня у 2014 році від підступного російського окупанта загинув молодший сержант АНДРУСЕНКО Дмитро Олександрович.

У 2015 році загинув мужній захисник України: солдат ЯЦУН Олександр Васильович.

В цей день у 2016 році російська збройна агресія забрала життя трьох мужніх військовослужбовців. Це — старший солдат КОЗИРЄВ Леонід Вікторович, солдат ЛОГВИНЕНКО Олег Павлович, старший солдат МАТВЄЄВ Анатолій Володимирович.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять захисників України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від російської збройної окупації та поклали квіти до Стели.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.